top of page

Психолого-педагогічний консиліум

«Про психологічну адаптацію п’ятикласників 

в умовах навчання в старшій школі»

   Згідно з річним планом роботи закладу на 2021-2022 навчальний рік, на виконання наказу директора закладу від  10.09.2021. №55-о/д з метою уникнення дезадаптації здобувачів освіти до навчання в п’ятому  класі, враховуючи збільшення предметів і вчителів, фізичного та емоційного навантаження школярів, 30 листопада 2021 року було проведено   психолого-педагогічний консиліум   «Про психологічну адаптацію учнів 5-х класів в нових умовах навчання». Практичний психолог Лисенюк Н.В. провела обстеження рівня адаптаційного  періоду п’ятикласників, визначила труднощі, які пов’язані у здобувачів освіти з новими умовами  навчання в закладі, дослідила умови створення сприятливого середовища для розвитку, успішного навчання та виховання п’ятикласників. Лисенюк Н.В. ознайомила всіх присутніх з результатами діагностичного обстеження, наголосила на необхідності більше приділяти увагу дезадаптованим школярам, надала практичні рекомендації з питань успішної адаптації учнів. Практичний психолог школи повідомила, що під час переходу з початкової до основної школи в дітей значно зростає нервово-психічне напруження серцево-судинної системи. Тому в перші дні навчання спостерігається низький рівень уваги, працездатності. Серйозними випробуваннями для психіки учня п′ятого класу є різка зміна умов навчання, розмаїтість предметів і вимог до них учителів-предметників, стилів викладання. Для учнів у цей період характерні низька організованість, неуважність і недисциплінованість на уроках, зниження інтересу до навчання і його результатів, зниження самооцінки, високий рівень тривожності. Психолог на слайдах демонструвала  результати діагностики 5-А, 5-Б класів. Після презентації Лисенюк Н.В. надала рекомендації для вчителів, класних керівників і запропонувала  консультації з будь-яких проблемних питань.

     Класні керівники 5-х класів Юнусова Г.С. і Челебієва Е.М. провели обстеження сімей учнів своїх класів, виявили категорійних (з багатодітних та малозабезпечених сімей, інвалідів, дітей учасників АТО тощо), проаналізували рівень готовності школярів до навчання в п’ятому класі, дослідили питання самодисципліни, відповідальності, комунікативних здібностей п’ятикласників. Класні керівники 5-А, 5-Б класів багато працюють щодо вироблення власної ефективної системи взаємодії з батьками учнів.

     Едемова Г.С. – класний керівник 5-А класу повідомила про міжособис-тісні стосунки вихованців в адаптаційний період, зазначивши, що в класі панує сприятлива атмосфера для навчання та розвитку учнів. Діти активні на уроках, у позакласній роботі проявляють зацікавленість, демонструють свої здібності, підтримують один одного, допомагають. Батьки беруть активну участь у створенні комфортних умов для дітей, співпрацюють із класним керівником на засадах взаєморозуміння й підтримки.

    Челебієва Е.М. – класний керівник  5-Б класу дала позитивну оцінку своїм вихованцям, акцентувала увагу, що здобувачі освіти виявляють повагу один до одного, дружні в роботі, реагують на зауваження старших і намагаються бути чемними. Класний керівник зазначила, що є категорія дітей, які мають підвищену емоційність у спілкуванні з ровесниками і вимагають уваги з боку вчителів, батьків, психолога. Адаптація п′ятикласників проходить у спокійній обстановці, між учнями та вчителями панує взаєморозуміння.

     Заступники директора з НВР Сулейманова І.В. та Халілова Л.П. відвідували уроки в 5-х класах з метою спостереження за створенням комфортних, безпечних умов для навчання й відпочинку п’ятикласників, рівня їх адаптації, здійснювали методичну допомогу й психологічну підтримку всіх учасників освітнього процесу 5-х класів, надавали консультації малодосвідченим вчителям.

     Також досвідом роботи і власними спостереженнями поділились вчителі, які ведуть уроки в 5-х класах. Серед багатьох було висвітлено питання «Інноваційний підхід до оцінювання учнів 5-х класів (традиційне, формувальне, інше)».

     Ільяшенко М.А. – вчитель російської мови й зарубіжної літератури повідомила, що особистісний підхід у навчанні – це процес самоствердження особистості, який треба активно розвивати. Новий час вимагає нових підходів, ставить нові завдання: здобувач освіти повинен самостійно набувати  знання, уміло застосовувати їх практично, сприймати певні труднощі й уміти знаходити шляхи їх подолання, а також самостійно працювати над саморозвитком. Важливим чинником у цьому процесі є роль педагога та його учнів на основі рівності в спілкуванні й партнерства в спільній діяльності. Учитель поділилася власним  досвідом, зазначивши, що ігрові вправи допомагають п′ятикласникам самовизначитися й відчути позитивний стан успіху у вирішенні завдання. Розвинути індивідуальні пізнавальні здібності кожної дитини –  це можливість самореалізації, самопізнання, що стимулює й заохочує дітей до процесу навчання. Учитель побажала колегам успіху на ниві особистісно орієнтованого підходу й надала ряд  рекомендацій.

      Тарасенко Н.І. –  учитель української мови та літератури в 5-А класі  повідомила, що пріоритетом у співпраці з вихованцями відзначає наступне: як зацікавити п′ятикласників вчити вчитися, як досягти зворотній зв′язок у процесі навчання, як отримати очікувані результати з вивчення української мови та літератури, передбачені навчальними програмами Державного стандарту. Далі педагог поділилася власним досвідом щодо запровадження формувального оцінювання під час навчання, використання методів і прийомів на уроках, які допомагають створити умови для саморозвитку здібностей дитини на принципах партнерства, довіри. Формувальне оцінювання –  не оцінка, а механізм підтримки, оцінюється процес навчання, який дає дитині відчути впевненість у своїх силах. Можливість само оцінювання та взаємооцінювання ґрунтується на об′єктивності, толерантності, доброчесності. 

       Демченко А.Г. –  учитель української мови та літератури в 5-Б класі поділилася з колегами досвідом роботи щодо інноваційного підходу  оцінювання п′ятикласників, зазначивши, що індивідуальність дитини лежить в основі її ставлення до процесу навчання. Вербальне оцінювання, оцінювання символами, письмові коментарі дають можливість учневі відчути свій потенціал.  Колега назвала чинники, які впливають на особистісний підхід учня в здобутті знань: родина, соціальна складова, здоров′я,  моральні аспекти та ін. Відкритість стосунків між учнями та вчителем під час уроку, довіра один одному, підтримка та емоційно-ціннісне ставлення, позитивна енергетика завжди приносить бажаний результат.

       Грушевська О.П. – учитель математики в 5-х класах підтримала колег щодо інноваційного підходу в оцінюванні здобувачів освіти й зазначила, що формувальне оцінювання орієнтується на конкретну особистість, що є суб′єктом навчання, рівноправним партнером учителя. Далі колега поділилася власним досвідом роботи, цікавинками щодо методів і форм проведення уроку з використанням формувального оцінювання.

        Також на педраді було надано слово педагогам, які вчили цих дітей в початковій школі.

        Дерман Л.М. –  класний керівник 4-А класу дала позитивну оцінку своїм вихованцям, акцентувала увагу на тому, що здобувачі освіти – це сформований колектив, який готовий для адаптації в старшій школі. Батьки з відповідальністю підходять до процесу навчання дітей, завжди підтримують їх, із розумінням ставляться до вимог у старшій школі. Класний керівник поділилася своїми родзинками в роботі й побажала колегам успіхів.

        Зайцева А.М. – класний керівник 4-Б класу поділилася власними спостереженнями щодо своїх вихованців, повідомила про цікавинки із життя учнів, заглибившись у їхній внутрішній світ, і надала  класному керівникові 5-Б класу та вчителям-предметникам  певні рекомендації.

Обговоривши проблему, педрада

УХВАЛИЛА:

1.Учителям-предметникам:

1.1.Надавати емоційну підтримку учням, демонструвати віру в успіх дитини, акцентувати увагу на успіхах, перемогах.

1.2.Посилити мотиваційну складову уроку, упроваджувати засоби стимулювання та заохочення дітей до пізнавальної діяльності.

1.3.Розвивати рефлексивні вміння, формувати навички самоконтролю та самооцінки.

1.4.Застосовувати різні види, форми та стратегії до співпраці батьків до вироблення однакових поглядів на процес розвитку, навчання, виховання.

1.5.Стежити за темпом уроку: надто високий темп багатьом заважає засвоїти матеріал.

1.6.Не перевантажувати учнів надмірним за обсягом домашнім завданням; дозувати його з урахуванням рівня підготовки учня.

2.Класним керівникам Юнусовій Г.С., Челебієвій Е.М.:

2.1.Будувати спілкування в некритичній формі, формувати адекватну самооцінку.

2.2.Підносити статус дезадаптованих учнів (стимулювати, схвалювати їхні досягнення, створювати умови для співпраці з однокласниками).

3.Практичному психологу Лисенюк Н.В.:

Продовжувати психолого-педагогічний супровід п’ятикласників.

4.Заступникам директора Сулеймановій І.В., Халіловій Л.П.:

Продовжувати спостереження за умовами адаптації учнів 5-х класів, за розвитком життєвих компетентностей.

КУРСИ 2022 рік-1.jpg
КУРСИ 2022 рік-2.jpg
5) Семінар з біології.jpg
4)Кримтат. семінар_00001.jpg
4)Кримтат. семінар_00002.jpg

Педагогічна рада

«Система роботи педагогічних працівників з батьками»

      Згідно річного плану роботи та наказу від 02.11.2021. №73-о/д 23 листопада 2021 року було проведено педагогічну раду у формі «круглого столу» за темою «Система роботи педагогічних працівників з батьками».

      Почала педраду заступник директора з НВР Сулейманова І.В. з експерименту-візуалізації відносин між людьми, в тому числі й взаємодії з усіма учасниками освітнього процесу, потім  зробила вступ про актуальність проблеми «Взаємодія з батьками – одна з найважливіших складових якості освітнього    процесу».

       В практичній частині педради педагог-організатор Марушетченко М.Л. проаналізувала стан організації і якості співпраці класних керівників з батьками.   Класний керівник 1-А класу Дерман Л.М. розповіла про організацію взаємодії з батьками першокласників, класний керівник 2-Б класу Дерен О.М. –  про систему роботи в НУШ – партнерська взаємодія школи і сім’ї, класний керівник 2-А класу Таран Л.О. та асистент учителя Коваленко М.М. поділились досвідом  роботи з батьками дітей з особливими освітніми потребами. Тему «Батьківська підтримка дитини в освітньому середовищі»  висвітлила класний керівник 3-Б класу Петрова С.Ф. Класний керівник 7-Б класу Гуляєв О.В. та 9-А класу Підворчанська Ю.В. (у цих класних колективах діти краще навчаються) досліджували тему «Вплив батьків на процес розвитку обдарованої дитини». Класний керівник 6-Б класу Уста А.С. та 9-Б класу Дерман Р.Д. (у цих класах низька якість знань) винесли на розгляд питання «Методи впливу і взаємодії з батьками «важких» дітей».

       З батьками здобувачів освіти доводиться контактувати на різних рівнях керівникам гуртків та факультативів. Про основні принципи роботи з батьками учнів-гуртківців розповіла керівник драматичного гуртка «Прометей» Ільяшенко М.А.

      Рольова гра «Ми батьки…» надала можливість усім присутнім усвідомити, що не завжди мрії  і сподівання батьків щодо їхніх дітей здійснюються: кожен бажає мати дитину здорову й успішну, але діти різні як за показниками фізичного здоров’я, так і за розумовими здібностями. Усвідомлення цих фактів надає можливість педагогічним працівникам впроваджувати інноваційні освітні технології (в тому числі особистісно орієнтований підхід), сучасні методи  впливу, спілкування, взаємодії із здобувачами освіти та їхніми батьками.

    В кінці засідання «круглого столу» було проведено рефлексію-діалог, де кожен охочій додав родзинку про власну систему роботи з батьками.

    Обговоривши питання з теми, педрада

    УХВАЛИЛА:

1. Адміністрації закладу:

1.1.Створювати в  закладі освіти умови для партнерської взаємодії педагогів, здобувачів освіти, батьків.

1.2.Надавати практичну допомогу вчителям для партнерської взаємодії в освітньому процесі. 

                                                                                 Протягом 2021-2022 н.р.

1.3.Активізувати співпрацю педагогічного колективу з батьківською   громадською організацією «Шкільна єдність».

                                                                                 Протягом 2021-2022 н.р.

2.Психологічній службі закладу:

2.1.Надавати психолого-педагогічну допомогу в процесі сімейного виховання різних категорій учнів.

                                                                                 Протягом 2021-2022 н.р.

2.2.Надавати педагогам консультації щодо психологічної підтримки у взаємодії з батьками та здобувачами освіти.

                                                                                Протягом 2021-2022 н.р.

3.Класним керівникам:

3.1.Активізувати роботу щодо формування психолого-педагогічної освіти батьків.

                                                                                 Протягом 2021-2022 н.р.

3.2.Продовжувати працювати над вивченням особливостей сімей учнів свого класу.

                                                                                 Протягом 2021-2022 н.р.

3.3.Залучати батьків до участі в різних формах освітнього процесу.

                                                                                 Протягом 2021-2022 н.р.
3.4.Систематично інформувати батьків про хід і результати навчання, виховання й розвитку дітей, дотримуючись толерантності й режиму конфіденційності.                                                                                                                                                                                                        Постійно

3.5.Створювати умови для партнерської взаємодії у класному колективі.

                               Постійно

                               Психолого-педагогічний консиліум

   «Адаптація першокласників в освітньому середовищі»

    15.11.2021  відбувся психолого-педагогічний консиліум   «Адаптація    першокласників   в освітньому середовищі».

  У початковий період навчання дитини важливе значення  має   успішність адаптаційного періоду у першому класі.

  Готуючись до педконсиліуму, практичним психологом Лисенюк Н.В., педагогічними працівниками закладу освіти було зроблено:

- аналіз адаптаційного  періоду першокласників;

- визначені труднощі, які пов’язані у маленьких здобувачів освіти з початком навчання в закладі;

- досліджені умови створення сприятливого середовища для розвитку, успішного навчання та виховання першокласників.

   На педраді практичний психолог Лисенюк Н.В. доповіла, що діти прийшли до перших класів з різним рівнем шкільної зрілості. Адаптаційний період протікає важче у дітей функціонально неготових до навчання в школі, соматично-ослаблених, емоційно-нестійких.  

   Класні  керівники  1-х класів Дерман Л.М.  і Зайцева А.М. розповіли, що  більшість першокласників  успішно адаптувались  у шкільному середовищі. Діти стали проявляти більше ініціативи, відповідальності, самодисципліни, підвищилась їх   працездатність.

    Заступник  директора  з навчально-виховної роботи Сулейманова І.В. зазначила, що на уроках у перших класах сприятливий психологічний клімат, створені умови для розвитку інтелектуальних, творчих здібностей маленьких здобувачів освіти, здійснюється особистісно  орієнтований  підхід до дітей. Вербальне оцінювання також спрощує адаптаційний період першокласників.

    Велику роль у тому, що діти швидко звикають до вимог школи, відіграють батьки. Взаємодія класних керівників з батьками відбувається на основі взаємоповаги, співпраці, довіри.

    Актуальність і значущість проблеми адаптації дітей до школи полягає в своєчасному виявлення  труднощів  першокласників  у навчанні і   допомоги з боку дорослих, що дозволить попередити виникнення багатьох проблем у майбутньому.

     Обговоривши проблемні питання з теми, педрада

     УХВАЛИЛА:

1.Класним керівникам   Дерман Л.М.  і Зайцевій А.М.:

1.1.Здійснювати структурування змісту початкової світи на засадах особистісно орієнтованого, компетентнісного  підходів  у навчанні.

1.2.Впроваджувати здоров’язберігаючі технології в освітній процесс.

1.3.Під час навчання враховувати  індивідуальні особливості першокласників.

1.4.З питань профілактики дезадаптації першокласників взаємодіяти з практичним психологом.   

2.Практичному  психологу   Лисенюк  Н.В:

2.1.Провести  поглиблене  діагностичне  обстеження  учнів  «групи ризику  з дезадаптації».

2.2.Провести   індивідуальні консультації  з батьками щодо  особистісних   труднощів    дітей  в адаптаційний період.

2.3.Організувати проведення  корекційної роботи з учнями  групи ризику  та моніторинг її ефективності.

               Теоретично-практичний семінар

«Інноваційна діяльність закладу в системі формування компетентностей здобувачів освіти»

     Продовжуючи працювати над основним аспектом формування та розвитку компетентностей педагогів, здобувачів освіти, керівників ЗЗСО у рамках реалізації ІІІ етапу обласної науково-методичної проблеми «Компе-тентнісний підхід та особливості соціалізації особистості в умовах створення єдиного освітнього простору», 28 вересні 2021 року в закладі було проведено тематичний семінар.

     Зайцева А.М., вчитель початкових класів, підготувала грунтовну презентацію теми щодо впровадження компетентісного підходу в освітній процес. На слайдах презентації були озвучені поняття «компетенція» –  достатній рівень обізнаності, коло повноважень урядових і неурядових організацій, установ  й «компетентність» – це результат набуття компетенцій, який передбачає особистісну характеристику, ставлення до предмета діяльності. Звідси, «компетенція» характеризує посаду, а «компетентність» –  конкретного працівника. Сьогодні головне призначення школи – формування ключових компетентностей, підготовку особистості до успішної життєдіяльності в сучасному змінному суспільстві, орієнтація учня на життєву самовизначеність. Коментуючи слайди, учитель наводила приклади із власного досвіду роботи, акцентуючи увагу на питання про надання молоді шансу на успіх, при цьому важливо визначити основні знання, ключові компетентності, якими повинні володіти учні в підготовці до самостійного життя, а саме: володіння усною й писемною комунікацією, застосування ІКТ, отримання безперевної освіти, міжкультурні компетентності. Бути компетентним – значить уміти мобілізувати наявні знання й досвід, свій настрій і волю для вирішення проблем у конкретних життєвих обставинах.

    Марушетченко М.Л., педагог-організатор, керівник методичного об’єднання класних керівників,  подала й озвучила презентацію на тему «Наскрізні лінії як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей». Їх необхідно враховувати при формуванні шкільного середовища. Наскрізні лінії є соціально значимими надпредметними темами, які допомагають формуванню в учнів уявлень про суспільство в цілому, розвивають здатність застосовувати отримані знання в різних ситуаціях. Мета наскрізних ліній –  акцентувати увагу й зусилля вчителів-предметників, класних керівників, усього педагогічного колективу на досягненні життєво важливої для учня й суспільства мети. Далі вчитель зупинялася конкретно на змістовних лініях, коментувала кожну, розкриваючи зміст.

     В практичній частині семінару  Сулейманова І.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, демонструвала презентацію інтегрованого уроку російської мови й математики в 5 класі з теми «Числівник як частина мови» (у ролі учнів були вчителі). Виконуючи завдання на слайдах, учителі-учні виявляли вміння працювати в колективі, групах, парах, розділяючи відповідальність, аналізуючи результати діяльності. Робота в команді вимагала систематизації знань, умінь, аналітичного погляду на інформацію, розвивала культуру, цифрову грамотність, мовленнєві, математичні та соціальні компетентності, здатність до адекватної самооцінки. А відчуття командного духу активізувало здоров'язберігаючі й психологічні компетентності. Активно пройшла і музична фізкультхвилинка. Після проведення самоаналізу заходу вчителі перерахували всі компетентності, які розвивали в учнів протягом уроку.

     Педагоги брали активну участь у теоретично-практичному семінарі, обмінювалися власним досвідом, наводили приклади цікавих фрагментів вищезазначених компетентностей, які вони впроваджують на уроках. Підсумком педради були рефлексія та самоаналіз. Обговоривши зміст семінару, педагогічний колектив

     Ухвалив:

1.Забезпечити комфортні умови для становлення  професійної компетентності вчителя та реалізації сучасних підходів у системі формування компетентної особистості.

(постійно, протягом року, усі вчителі-предметними, класні керівники, адміністрація);

2.Активізувати інноваційні моделі організації освітнього процесу, спрямовані на підвищення якості освіти.

(постійно, протягом року, учителі-предметними, класні керівники, учителі початкових класів);

3.Активізувати роботу щодо обміну власним педагогічним досвідом учителів-предметників із метою створення банку ідей для удосконалення  й підвищення якості освіти.

(постійно, протягом року, учителі-предметники, класоводи, класні керівники);

4.Систематично працювати над запровадженням нових форм і методів роботи для розвитку дослідницької діяльності в дітей, прагнення до самостійного пошуку, створювати умови для самореалізації учнів із метою забезпечення якісної освітньої діяльності, успішного складання учнями ДПА та ЗНО.

5.На засіданнях методичних об′єднань систематично проводити діалог – обмін думками щодо запровадження сучасних технологій під час освітнього процесу.

(постійно, протягом року, учителі-предметними, класоводи, класні керівники);

6. Продовжувати вдосконалювати форми й методи роботи, враховуючи вікові особливості здобувачів освіти та рівень підготовки класів.

(постійно, протягом року, учителі-предметники, класоводи, класні керівники).

Результати атестації педагогічних працівників
у 2020-2021 навчальному році

Грушевській Ользі Павлівні, вчителю математики, підтверджено  раніше присвоєні кваліфікаційну категорію  «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист».

Остапенко Тетяні Михайлівні, вчителю біології, підтверджено раніше присвоєні кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист».

Сулеймановій Ірині Василівні, вчителю російської мови та зарубіжної літератури, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорю  «спеціаліст вищої категорії» та  присвоєно педагогічне звання «старший учитель».

Куліш Аллі Василівні, вчителю хімії та біології, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорю  «спеціаліст вищої категорії» та  присвоєно педагогічне звання «старший учитель».

Дерен Олені Миколаївні, вчителю початкових класів, підтверджена раніше   присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Юнусовій Гульнарі Серверівні, вчителю англійської мови, підтверджена раніше   присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Підворчанській Юлії Валеріївні, вчителю англійської мови, підтверджена раніше   присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Усті Айше Смаїлівні, вчителю інформатики, присвоєно  кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Предметні тижні_00001.jpg
ПланТиждень української мови та літерату
План тижня англійської мови.jpg
Про проведення Тижня англійської мови у
page0002.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-0.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-6.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-5.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-1.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-3.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-2.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-7.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-8.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-9.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-10.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-11.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-12.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-13.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-14.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-15.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-16.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-17.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-18.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-19.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-20.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-21.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-22.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-23.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-24.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-25.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-26.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-27.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-28.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-29.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-30.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-31.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-32.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-33.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-34.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-36.jpg
p1eu35dtthhcs19377hr5fpjc34-37.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-0.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-1.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-2.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-3.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-4.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-6.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-7.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-5.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-8.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-9.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-10.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-11.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-12.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-13.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-14.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-15.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-17.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-18.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-19.jpg
40e386d03a7d91d80fbfce363892b228-16.jpg
bottom of page